Cicil Farm Solucan Gübresi

0
391

Dünyada ve ülkemizde ekolojik sorunlar giderek artmakta ve tarım alanları her geçen gün azalmakta.

Türkiye genelinde solucan gübresi (vermikompost) kullanımının yaygınlaşması ve organik tarım devriminin oluşması hayali ile 2017 yılının Ekim ayında CicilFarm Solucan Gübresi olarak yolculuğumuza başladık.

Bu amaçla Sakarya/Adapazarı Alandüzü Mahallesi’nde 300 m² si kapalı olmak üzere toplamda 3.500 m² alanda üretim, Sakarya/Serdivan Kazımpaşa’da ofis açtık. Hiçbir zaman bencil davranmadık bu işi yapmak isteyenlere yakınımızda olsa bile tesis kurduk danışmanlık, pazarlama ve satış desteği verdik.

Solucanlarımızın orijinal kırmızı kaliforniya solucanı olması ve doğru üretim tekniklerini uygulamamız sonucunda hızlı bir şekilde çoğalan solucan nüfusumuzu 300 m² lik kapalı alanımızda tam kapasite üretim yapıyoruz yakın zamanda modern bir tesise taşınma hazırlıklarına başladık. Yakın bir gelecekte mevcut tesisimizi Sakarya/Serdivan ilçesinde 2000 m² si kapalı olmak üzere 5.000 m² lik bir alana taşımanın ve kurumsallaşmanın hazırlıklarını yapmaktayız.

Dünyada gelişmiş ülkelerde (Amerika, Avrupa) aktif ve yoğun olarak kullanılan solucan gübresi Ülkemizde solucan kültürü tarımsal uygulamalarda henüz başlangıç aşamasında. Doğru yönlendirme ile solucan gübresi (vermikompost) kullanımının yaygınlaştırılması için gerekli adımların atılacağına yürekten inanıyoruz. Topraklarımızın geleceği için, yarınlarda doğal ve sağlıklı hayatlar yaşatmak adına ufakta olsa bir katkıda bulunmak üzere başlamış olduğumuz serüven her geçen gün amacına bir adım daha yaklaşmakta ve bu heyecanla yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Üretim Tesisimiz
Solucanlarımızın orijinal kırmızı Kaliforniya solucanı olması ve doğru üretim tekniklerini uygulamamız sonucunda hızlı bir şekilde çoğalan solucan nüfusumuzu 300 m² lik kapalı alanımızda tam kapasite üretim yapıyoruz yakın zamanda modern bir tesise taşınma hazırlıklarına başladık. Ayrıca mevcut tesisimizi Sakarya/Serdivan ilçesinde 2000 m² si kapalı olmak üzere 5.000 m² lik bir alana taşımanın ve kurumsallaşmanın hazırlıklarını yapmaktayız.

Hizmetlerimiz
Solucan Gübresi
Solucan Maması
Kaliforniya Solucanı Satışı
Solucan Gübresi Üretim Tesisi Kurulum Danışmanlık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.