22.5 C
New York kenti
Pazar, Haziran 13, 2021
spot_img

OF-HAYRAT BİRLEŞİK MAKİLİLER DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

blankOF-HAYRAT BİRLEŞİK MAKİLİLER DERNEĞİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

İstanbul Bahçelievler de merkezi olan Federasyonumuzun daimi üyesi Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneği 2010 Olağan kongresi 05.12.2010 Pazar günü Dernek merkezinde düzenlenen seçimle yeni yönetimini oluşturdu.

2009-2010 yılları arası yönetimde bulunan Başkan MEHMET İNCE ve ekibi yeniden aday olmadığını açıkladı, kongre saatine kadar eski yönetimden veya yönetim dışından hiçbir makili başkanlığa ve yönetim kurulu üyeliğine aday olduğunu açıklamadı.
Genel kurul açıldığında durumun esrarı kendini koruduğu sırada Musa Kanıtoğlu eski yönetimin devam etmesini genel kurula teklif etti, genel kurul oy birliği ve alkışlarla kabul etti. Lakin eski Başkan MEHMET İNCE kesinlikle aday olmadığını beyan edince lokalde misafir olarak bulunan Of-Hayrat Vakfı Başkanı Reşat Aksu aday olarak teklif götürdüğünüz arkadaşlarımızın ısrarla kabul etmemesi durumunda fazla ısrarcı olmayın zorla güzellik olmaz demesi üzerine, genel kurulda birilerini teklif edenler ısrarla Uzun uğraştan sonra başkanlık görevi Musa Kanıtoğlu üzerinde kaldı, Eski yönetimden Birkaç eski üye yeni oluşuma ısrarla dahil edildi.
Bu şekilde oluşan yeni asil yönetim kurulu listesi
Musa Kanıtoğlu, Sami Atalay, Mehmet Başer, İrfan zengin, Katip Türk, Memiş Türk, Kasım Ersin, Ahmet Kansız, Reşat Atalay, Mehmet Bacak, Şeref Ersin, Mehmet Atalay, Muammer Yeşilyurt, Yakup Sarmusak, Metin İnce, Mustafa Kır.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,020BeğenenlerBeğen
2,810TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles