TDF DERNEK BAŞKANLARI KAHVALTILI TOPLANTISI

0
11

TDF DERNEK BAŞKANLARI KAHVALTILI TOPLANTISI

TDF-Trabzon Dernekleri Federasyonu 2011 yılı Dernek Başkanlarıyla istişare toplantılarına başladı.

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak her yıl yapa geldiğimiz Trabzonlu sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcisiyle istişare toplantılarının ilkini 3.Nisan 2011 tarihinde Üsküdar Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleştirerek başladık.


Toplantıya İstanbul da faaliyette olan 150 civarında dernek davet edildi.

Davete 140 dernek başkan veya temsilcisiyle birlikte katıldı. Toplantının ikincisi mayıs ayında İstanbul un Avrupa yakasında yapılacak.


Daha sonraki bir tarihte bölge illerindeki derneklerle birlikte geniş katılımlı istişare toplantısı gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların kahvaltıları sonrasında, TDF Gençlik Komisyonu başkan yardımcımız Nilüfer Birinci’nin sunumuyla divan yerine davet etmesiyle görüşmelere geçildi.

Genel Başkanımız Nurettin Turan’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından toplantıya konuk olarak katılan Karadeniz sivil toplum kuruluşları konfederasyonu ve Türkiye sivil toplum kuruluşları konfederasyonu genel başkanı Hasan Ekşi kürsüye davet edildi.


Hasan Ekşi’nin konuşmasından sonra Ev Sahibi Üsküdar belediyesi başkanını temsilen yardımcısı Hilmi Türkmen hoş geldiniz konuşması yaptı.

Ardından  Genel başkan baş danışmanımız, Şişli Belediyesi Başkan yardımcısı Tayfun Kahyaoğlu söz aldılar.

Daha sonra ise davete icabet eden dernek başkanları veya temsilcileri bulundukları yerden ayağa kalkarak kendılerını tanıtarak görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

Son olarak;
Toplantıyı, konuşmaları dikkatle takip ederek notlarını alan divan heyeti söz aldı. Divanda bulunan genel başkan Nurettin Turan konuşmacıların sorularına cevap vermeye çalıştı.

Nurettin Turan katılımcılara “düşüncelerinizi ve eleştirilerinizin notlarını divan olarak aldık. Bunları yonetim kurulumuzca  tek tek inceleyip  gereğını yerıne getireceklerını ikinçi yoplantıya sonuçlarını sizlerlan paylaşacağız .

Fotoğraflar:Abdullah Gözaydın www.ofhayrat.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.