T.D.F Yeni Belediye Başkanlarına Ziyaret

0
8
Akdeniz ve Karadeniz Dağları' nda yayılış gösteren bir tür olup dişiler 5 aylık bir hamilelik süresinden sonra yılda 1-2 yavru doğurur.

p1190036-small29 Mart 2009 Yerel Seçiminde İlçe-Belde Belediye Başkanı seçilen Trabzonlu Belediye Başkanları Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından ziyaret ediliyor.

Yönetim Kurulumuz yerel seçimlerde Başkan seçilen Trabzonlu hemşerilerini tebrik etmek ve kutlamak için oluşturduğu ziyaret programına devam ediyor.

Siyasi görüş ve Parti ayrımı yapılmaksızın, Kutlama ve Tebrik ziyareti için Mail ve Faks yoluyla kendilerinden randevu istenilen Belediye Başkanlarından randevu verenlerin ziyaretleri gerçekleştirildi.

Bu kapsamda Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı iken Üsküdar Belediye Meclisi Üyeliğine seçilen Abdullah Ayaz ziyaret edildi.

Federasyonumuzun Merkezinin bulunduğu Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ve tekrar göreve seçilen başkan yardımcısı hasan suver makamlarında ziyaret edildi.

 Bunlara ek olarak İstanbul Bahçelievler Siyavuşpaşa Muhtarlığına seçilen Selami Aykut’ da ziyaret edildi.

Tüm ziyaretlerde TDF Genel Başkanı Nurettin Turan, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Ayaz, Abdullah Öztürk, Bakan Danışmanı Enes Aslantürk, Genel Sekreter Ali Turan Gür ve Üyeler Hasan uzun, Mustafa Can, İrfan Zengin, Ali Rıza Balcı ve Muzaffer Bayraktar hazır Bulundular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.