TAKA GAZETESİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

0
8

TAKA GAZETESİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

TAKA Gazetesi sahiblerınden Zeki Sancak TDF-Trabzon Dernekleri Federasyonuna İade-i Ziyaret yaptı.

Kasım ayı sonunda Trabzon’da düzenlenen Trabzon Kurultayı çalışmaları sırasında diğer basın kuruluşlarını olduğu gibi TAKA Gazetesini de ziyaret eden TDF-Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, bu kez TAKA gazetesi İmtiyaz sahibi Zeki SANCAK’ ı İstanbul’da ağırladılar.

Şube merkezini Aksaray’dan Şişli-Esentepe’ye taşıyan TAKA’ nın yeni İstanbul Temsilcisi Burhan Akdağ’ın da katıldığı toplantıda daha önce tanışma fırsatı bulamayanların da söz alarak katıldıkları söyleşide taraflar sorunları ortaya koyarak birbirlerine en açık ve net bir şekilde tüm geçmişten ders alınması gereken konuları aktardılar.

Trabzon’dan gelerek İstanbul’da yayınlanan gazetenin ayakta durabilmesi, İstanbul’daki Trabzonlular tarafından satın alınması, sahiplenilmesi; Gazetenin de, yılın belirli döneminde İstanbul’da belirli döneminde Trabzon’da yaşamakta olan Trabzonluların her iki yerden haberdar olma ve her iki merkezde seslerini duyurma İhtiyaçlarını karşılayabilmesi konularında detaylı görüş alışverişinde bulunuldu.

Merkezi İstanbul Fındıkzade’de bulunan TDF-Trabzon Dernekleri Federasyonuna İade-i Ziyaret yapan TAKA Gazetesi sahibi Zeki Sancak Tüm yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı 3 saatlik toplantının sonunda ayrılırken Hem Trabzon’daki görüşmemiz, hem de buradaki görüşmemiz çok olumlu, yapıcı ve verimli bir çalışma oldu. Karşılıklı olarak bundan böyle daha etkin iletişim ve ilişkide bulunarak Trabzon için her şeyin en iyisini en güzelini birlikte kotaracağız dedi.

TDF-AJANS


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.