20.1 C
New York kenti
Pazar, Haziran 13, 2021
spot_img

TDF –TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN KURULTAY ÖNCESİ ZİYATLERİ

blankTDF –TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN  KURULTAY ÖNCESİ ZİYATLERİ

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu, Ev sahipliğini Yaptığı 31 Ekim Uluslararası Karadeniz Günü Etkinlikleri Öncesinde Trabzon’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ve Basın yayın organlarını ziyaret etti.

 

31 Ekim Uluslararası Karadeniz Günü etkinlikleri ve 2010 Trabzon Kurultayı için günler öncesinden Trabzon’a giden Federasyonumuzun düzenleme Komisyonu Başkanı Hüseyin AYAZ, Başkan Yardımcısı Ali Turan GÜR,Komisyon Üyesi Abdullah GÖZAYDIN ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Ali Cihan AKGÜL, Mustafa Alp DEMİRCİ çalışmalarını yaparak Trabzon’a gelecek yönetim kurulu üyeleri için bir dizi ziyaret programları hazırladılar.

 

Daha sonra Trabzon’a gelen Genel Başkan Nurettin TURAN, Genel Başkan vekili Mustafa DEMİR,Enver YILMAZ ile birlikte Genel başkan yardımcısı Hüseyin AYAZ. Kemal SAMANCI, Genel Sekreter Ali Turan GÜR, Genel Muhasip İrfan ZENGİN. Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri UZUN, Nurettin ÇAKMAK, Ahmet ŞEKER, Enes ARSLANTÜRK, Basın Temsilcimiz Abdullah GÖZAYDIN’dan oluşan bir heyetle ilk olarak sivil toplum kuruluşları daha sonra da Trabzon basını ziyaret edildi.

 

Bu ziyarette Trabzon Umut ve Savaşım Derneği, TSİAD, Çaykara Dernekpazarı Derneği,

TÜMSİAD başkan ve yöneticileri ziyaret edilerek davetiyeleri verildi.

 

Daha sonra ziyaretlere devam edildi.İlk olarak MÜSİAD Trabzon şube başkanı Ahmet SARI makamında ziyaret edilerek bölge sorunları ve yatırımları hakkında karşılıklı görüşmelerde bulunuldu.

Basın yayın organları ziyaretlerine geçildi.ilk ziyaret Karadeniz Gazetesi’nin

Değirmendere’deki merkezinde yazı işleri müdürü Levent USTABAŞI ile Trabzon’un

Trabzon Basını ve sivil toplum örgütleri sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İkinci ziyaretimiz Trabzon Günebakış Gazetesi’nin uzun sokaktaki merkez binasında yazı işleri müdürü Levent DİHKAN ile köklü ilişkilerinin gelişmesi için yapılması gerekenleri konuşuldu.

Trabzon Taka Gazetesi imtiyaz sahiplerinden Zeki SANCAK ile Trabzon ve sivil toplum örgütleri işbirliği konusunda neler yapılabilir sorusunun cevabı arandı.Mevcut sorunların aşılması ve Trabzon’un Trabzonlunun Türkiye’de bütün dünyada birlik beraberliği tanınırlığı konusunda neler yapılması gerektiği üzerine detaylı bir sohbet gerçekleştirildi.

Yönetim kurulu heyeti olarak birlikte akşam yemeği yenilerek günün son ziyareti Trabzon Of derneğine gerçekleştirildi. Basın ziyaretlerimiz ertesi gün gazetelerde baş sayfada yayımlandı.

Haber: TDF Ajans

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,020BeğenenlerBeğen
2,808TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles